Domovská stránka    Zápis blogů    Seznam blogů    Spolupráce    O nás    Soutěže 2013


Podpora blogerům   


Hledáte sponzory?    Hledáte čtenáře?       
Blogy na Domovské stránce jsou řazeny podle počtu "To se mi líbí" pod náhledem. Pro automatické zařazení musíte nasbírat alespoň 5x "To se mi líbí" pod svůj náhled.

Tento web (projekt), který byl spuštěn 6. listopadu 2013, má za cíl zmapovat všechny české, ale i slovenské fashion blogy.

Do komentáře v kartě Zápis blogů můžete také zapisovat Vaše oblíbené blogerky, případně blogery.

Na webu budou přibývat nové funkce a možnosti. Díky tlačítku To se mi líbí máte nyní možnost posouvat svůj blog na Domovské stránce směrem nahoru a tím tak oslovit více lidí. Jediné, co pro to musíte udělat, je napsat svým kamarádům nebo se zmínit ve Vašem článku, aby Vás přátelé podpořili kliknutím na tlačítko To se mi líbí.

Nikde na stránce se není potřeba registrovat, pouze se stačí zapsat v Zápisu blogů a vše ostatní je provedeno za Vás, tedy vytvoření příspěvku se zpětným odkazem na Váš blog. Dále zapsání do Seznamu blogů a vytvoření náhledu blogu, také se zpětným odkazem na Váš blog, na Domovské stránce.

Doporučujeme stát se fanouškem naší FB stránky, kde budete informováni o probíhajících soutěžích. Máme v plánu spolupracovat se sponzory, kteří věnují různé zboží, které pak Vy budete moci vyhrát. Dále můžete podpořit také jako čtenář blogu přes síť Google Friend Connect.


Za podporu v začátcích tohoto webu všem mnohokrát děkujeme.


kontakt:

fashionblogs@email.cz

czechfashionblogs@gmail.comTým CSFB

0 komentářů:

Okomentovat

 
Toggle Footer